فرم ها   |     ورود به پنل   |   شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۲

  شرایط و ضوابط گارانتی

مدت زمان گارانتی:

زمان دوره گارانتی دستگاه 6ماه از تاریخ مندرج بر روی قرارداد و لیبل‌گارانتی می‌باشد.

شرایط عمومی گارانتی:

☑ خدمات گارانتی فقط برای تعمیر و سرویس دستگاه است.
☑ خدمات گارانتی شامل ارایه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می‌باشد.
☑  خدمات گارانتی در خصوص ایرادات ناشی از خرابی قطعات مونتاژ شده است که در طول دوره گارانتی بروز می‌نماید و در برگیرنده تعویض رایگان قطعه معیوب با سالم و اجرت تعمیرات می‌باشد و شامل وسایل و تجیزات جانبی مانند مبدل برق (آداپتور)، کابل ها و باطری نمی‌شود.
☑ دستگاه‌هایی دارای گارانتی هستند که دارای کارت‌گارانتی‌معتبر باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی، ارایه کارت‌گارانتی‌معتبر ضروری است.
☑ خدمات گارانتی فقط توسط شرکت داده پردازان و یا نمایندگان شرکت در سراسر کشور و در محل تعمیرگاه ارایه می‌گردد.
☑ کلیه محصولات دارای نصب رایگان هستند و باید توسط نماینده مجاز نصب و تحویل گردد، لازم به توضیح است ملاک شروع گارانتی، تاریخ نصب دستگاه (مندرج بر روی قرارداد و لیبل‌گارانتی) می‌باشد.

گارانتی در شرایط زیر لحاظ نخواهد شد:


☑ صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل و نقل؛ صدمات ناشی از تماس یا نفوذ مایعات و مواد شیمیایی؛ صدمات ناشی از تماس با آتش و حرارت زیاد؛ صدمات ناشی از نفوذ گرد و غبار؛ صدمات ناشی از پاک‌کردن بدنه، نمایشگر و هد یا اپتیک دستگاه با هر وسیله یا ماده؛ صدمات ناشی از قرار گرفتن هر نوع جسم خارجی (به غیر از رول کاغذ مخصوص دستگاه) یا باقی ماندن تکه کاغذ ناشی اتمام رول در مخزن کاغذ؛ صدمات ناشی از نوسانات برق و حوادث طبیعی از قبیل سیل، زلزله، صاعقه، آتش سوزی و غیره.
☑ استفاده ناصحیح و مواردی که خارج از استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه باشد؛ صدمات و خرابی های ناشی از اتصال غلط یا ارتباط دستگاه با سایر دستگاه‌ها؛ اتصال تجهیزات و لوازم جانبی متفرقه و معیوب؛ صدمات ناشی از نصب و به‌روز رسانی هر نوع فایل و تغییر نرم‌افزار و Firmware دستگاه؛ تاثیرات قرار گرفتن دستگاه در معرض میدان مغناطیسی مخرب و صدماتی از این دست.
☑ دستگاه‌هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز تعمیر شوند.هر نوع دستکاری و آسیب‌رسانی به دستگاه، مخدوش شدن یا نداشتن برچسب شماره سریال، مخدوش شدن یا نداشتن کارت‌گارانتی و هولوگرام آن، عدم تطابق مشخصات دستگاه با مشخصات قید شده در برگ گارانتی و قرارداد.

راه‌های تماس با واحد گارانتی:


    تلفن مرکزپشتیبانی‌مشتریان:   91301768-021
    پیامک مرکزپشتیبانی مشتریان:   5000461589
    پست‌الکترونیکی مرکزپشتیبانی‌مشتریان: crm@swco.ir


اشتراک گذاری :