فرم ها   |     ورود به پنل   |   شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۲

  حوزه فعالیت

حوزه فعالیت

محور های اصلی فعالیت

داده پردازان، به عنوان یک شرکت‌ پیشرو در حوزه‌ی فنآوری اطلاعات و ارتباطات با ماهیت سرویس محور و ارائه کننده راه حلها و سیستمهای یکپارچه در بازار فن آوری ایران و منطقه در شاخه های ذیل بصورت تخصصی فعالیت مینماید.


ارائه ‌دهنده‌ی خدمات پرداخت


داده پردازان بعنوان یکی از نمایندگان برتر صنعت پرداخت در کشور در سال 1396 با اخذ موافقت اصولی از شرکت های PSP فعالیت حوزه بانکی خود را در قالب "شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت " آغاز نمود، در حال حاضر این شرکت با مالکیت بیش از یکصد هزار پایانه منصوب در شبکه فروشگاهی ، خدمات مربوط به مدیریت تراکنش کارتخوان های بانکی و اجرای پروژه های متعدد روی بستر شبکه پرداخت را مدیریت میکند. استفاده از تجهیزات بروز و قابلیتهای نرم افزاری جدید بر روی پایانه‌های این شرکت باعث شده تا داده پردازان بعنوان یک سرویس‌دهنده‌ مطرح فروشگاهی به شمار آید.


پرداخت موبایلی


راهکارهای سیار و پرداخت موبایلی که از سوی داده پردازان بر بستر اسکن کد QR ارائه شده است بعنوان یکی از مطرح ترین و متداولترین راهکارها در کشورهای مختلف درحال توسعه میباشد. دارندگان گوشی های تلفن هوشمند میتوانند به راحترین شکل ممکن نسبت به نصب اپلیکیشن و رجیستر کردن کارتهای بانکی خود روی آن اقدام نموده و به هنگام خرید کالا و یا خدمات تنها با اسکن نموده بارکد پذیرنده نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند.
خدمات پردازش و مدیریت کارت


 هسته پردازش چند لایه‌ سیستمهای مدیریت کارت و درگاههای پرداخت داده پردازان یکی از ماژولارترین و به روز ترین سیستمهای مطرح در این صنعت میباشد که با توجه به برخوردار بودن از کاربری ساده این مزیت را پیش روی استفاده کنندگان و مدیران فروشگاهها قرار می‌دهد تا با برون‌ سپاری پروسه های فنی و پیچیده ایجاد و راه بری این سیستمها بیشتر به مسئولیت‌های مدیریتی و تعریف کمپین های خاص و جذاب براساس گزارشات ‌هوشمند اخذ شده از رفتار و علایق مشتریان خود بپردازند و مسئولیت سنگین مدیریت و توسعه بستر های مناسب برای کنترل و مدیریت رفتار مشتریان را به ما محول نمایند.

مفتخریم که به عنوان یک شریک در کنار مشتریانمان قرار داریم و موفقیت ما موجب افزایش درآمد و خرسندی مشتریان و موفقیت مشتریانمان موجب خرسندی و ارتقاء منابع درآمدی ماست و در این مدل کسب و کار با تمام قوا سعی داریم تا کلیه خواسته‌ها و نیازمندی‌های مشتریانمان را بدون تحمیل هرگونه هزینه اضافی انجام داده و مناسبترین و سریعترین پاسخ را برای آنان داشته باشیم. صرف‌نظر از اینکه شرکای ما، عملیات پردازشی‌شان را به ما ارجاع می‌دهند یا از مسیر دیگری سرویس میگیرند ما امکانی را فراهم کرده ایم تا با بهره گیری از سیستم وفاداری تراکنش‌های پرداختشان را به شکلی کارآمدتر مدیریت نمایند و صرف‌نظر از نوع و مشخصات سخت افزار یا نرم افزار فروشگاهها ، تلاش کرده‌ایم تا زیر ساخت ضروری و مورد نیاز فروشگاهها را برای حفظ مزایای رقابتی و افزایش وفادار سازی آن‌ها تدارک ببینیم.
خدمات اتاق پایاپای و مدیریت امتیاز


مدیریت ، تجمیع و تهاتر امتیاز از طریق اتاق مجازی پایاپای را می‌توان ابزاری مناسب برای باشگاه مشتریان به منظور ایجاد امکان مبادله ، تسویه‌ و تهاتر تراکنش‌های امتیازی و پوینت بین باشگاهها ، کارت تخفیف و کارت مشتریان برندها و فروشگاههای بزرگ به شمار آورد. در این بستر سرویس‌دهندگان خدمات پرداخت و فروشگاههائی که از اپلیکیشن وفاداری داده پردازان روی پایانه خود استفاده میکنند امکان تجمیع و انتقال امتیاز بین فروشگاههای مختلف را بصورت متمرکز در اختیار خواهند داشت.
شخصی ‌سازی کارت


داده پردازان بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه خدمات شخصی سازی و پاکت گذاری کارت در قالب سرویس third-party بوده که این خدمات به منظور اجرای عملیات صدور و شخصی سازی کارتهای بانکی ، هدیه ، تخفیف و یا کارت باشگاه مشتریان در حجم بالا ارائه میگرد. این شرکت با استفاده از به روز ترین و مدرن ترین تجهیزات خط صدور و شخصی سازی تمام اتوماتیک کارت با ظرفیت بیش از چهل هزار کارت در روز ، با ارائه‌ی راهکارهای خاص و ویژه برای بانکها ، سازمانها ، و شرکتهای بزرگ و با نام صاحب برندهای معتبر توانسته است سهم قابل توجهی از عملیات صدور کارت در کشور را به خود اختصاص دهد.

تجارت الکترونیک (سرویسهای B2B و B2C)
مدیریت منابع سازمانی(ERP)


  نرم‌افزار برنامه ریزی و مدیریت کسب و کار ارائه شده از طرف ما می‌تواند در دیجیتالی و مکانیزه شدن فرایند های سازمان به شما کمک نماید. همچنین نیروهای متخصص و کار آزموده پیاده ساز بعنوان یک مشاور حرفه ای در پیاده سازی مدلها و روشهای بهینه گردش کار به شما کمک میکنند چرا که در یک سازمان چابک میبایست کلیه امور و گردش کار به ساده ترین شکل ممکن صورت گیرد و برای این منظور کلیه منابع مالی ، انسانی و ماشین آلات باید به درستی و در زمانی مناسب در دسترس بوده و برنامه ها و پروژه های سازمان تخصیص داده شوند و تصمیم‌هایی آگاهانه در زمان‌های درست اتخاذ شود. با توجه به دانش فنی پیاده سازی پروژه در بیش از 35 هزار واحد تولیدی ، بازرگانی و صنعتی توسط کارشناسان Netsis نمی‌توان به مفید بودن و جامع بودن خدمات ما در حوزه برنامه ریزی و مدیریت سیستمهای منابع سازمانی شک کرد.شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها


داده پردازان بعنوان یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکتهای فعال در حوزه ارائه‌ی راهکارها و تجهیزات شناسائی و جمع آوری داده با سابقه اجرای بیش از یکصد پروژه بزرگ و عمده در کشور مطرح میباشد.

پروژه های نظیر سیستمهای جامع لیبلینگ و بسته بندی مستقر در خطوط تولید تا مدیریت مکانیزه انبار و لجستیک ، رد یابی خط تولید تا کنترل مکانیزه اموال و ماشین آلات از جمله پروژه های اجرا شده در بیش از یکصد واحد تولیدی و صنعتی کشور میباشد.اشتراک گذاری :