وب سایت سیباپنل

پورتال سیباپنل

سامانه سیباپنل

فروشگاه سیباپنل

پورتال مشتریان سیباپنل
ارتباط با کارشناسان سیباپنل
  ورود به پنل پیامک   |     ثبت نام آنلاین   |   شنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

تعرفه پنل کاربری

همانطور که برای ارسال پیامک با موبایل، ابتدا باید سیم کارت را خریداری و سپس آن را شارژ کنیم، در سامانه اس ام اس نیز فرآیند به همین صورت است. با توجه به اینکه هزینه خرید پنل پیامکی را در سیباپنل یکبار برای همیشه پرداخت می کنید و بابت تمدید سالیانه هزینه ای دریافت نمی شود، مهم ترین نکته بعد از قیمت سامانه پیامک، ارسال پیامک ارزان است. سیباپنل بهترین قیمت ارسال پیامک را در اختیار کاربران میگذارد تا بتوانند از این راه برای کسب درآمد آنلاین نیز استفاده کنند. فراموش نکنید که شما همواره میتوانید پنل پیامک خود را با آدرس و نام برند خودتان داشته باشید و این یک سرمایه گذاری کوچک و یک شغل فریلنسری با درآمد عالی برای شما محسوب میشود!

 پس از خرید سامانه پیام کوتاه، طبق قیمت های مصوب اعلام شده شارژ خریداری میکنید و زمانی که شارژ شما تمام شود نیز سامانه برای شما فعال خواهد بود. در پنل اس ام اس، هم قابلیت ارسال پیامک و هم دریافت پیامک را دارید که بابت دریافت پیامک هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. برای خرید پنل پیامک باید به عوامل گوناگونی توجه کرد که پشتیبانی یکی از آن عوامل مهم است.

یک سامانه تخصصی پیامک باید پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشد و در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما باشد، این همراهی لازمه این نوع کسب و کار است و به نظم برنامه ریزی های شما کمک می کند.